Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla mohou být průmyslová i pro rodinné domky. Čerpadla pro rodinné domy rozdělujeme na 4 základní druhy: 1. systém voda-voda, 2. země-voda, 3. vzduch-voda, 4. vzduch-vzduch.

Jako vynikající kombinace se osvědčilo tepelné čerpadlo spolu s pasivní větrací jednotkou. Tato jednotka zaručí neustále čerstvý vzduch bez výrazné ztráty energie, neustálé větrání chrání čerstvé stěny od vlhkosti a hub a plísní.

Systém voda-voda je nejvýhodnější co se týče ekonomiky provozu, ale technicky dost náročný. Např. musíte mít hodně vydatnou studnu, voda musí mít minimálně 10°C, musí mít velice vysokou kvalitu dle speciálních tabulek každého výrobce a vodu musíte vrátit zpět do země.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
market trends publish to a good deal of famous brand there are a number, high quality amazewatches is one of them. fakerolex reddit is known for a top quality degree. www.sellswatches.com reddit is known for a top quality degree. fake richard mille with automatic mechanical movements have an amazing water-resistant function to 3000m deep. the unique expenditure of money advantage is about the best things about the best richardmille.to in the world.