Servis a technické zabezpečení budov

Servis rodinných sídel i domů je nesmírně důležitá komodita v naší činnosti. V roce 2014 jsme začali oslovovat majitele námi realizovaných staveb a nabízíme jim komplexní servis a to nejen v elektroinstalaci a slaboproudech, ale i vodoinstalaci a topném systému. Jedná se o pravidelné revize, kontrolu funkčnosti a spolehlivosti instalovaných zařízení, případné zazimování venkovních rozvodů a na jaře spuštění – bazény, jímky, šachty atd.
Tento servis nabízíme jak na výzvu, tak v pravidelných intervalech např. před a po zimě, každý kvartál či měsíční kontrola.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
market trends publish to a good deal of famous brand there are a number, high quality amazewatches is one of them. fakerolex reddit is known for a top quality degree. www.sellswatches.com reddit is known for a top quality degree. fake richard mille with automatic mechanical movements have an amazing water-resistant function to 3000m deep. the unique expenditure of money advantage is about the best things about the best richardmille.to in the world.